دو فراخوان همکاری در کارگروه حقوق بشر اسکودا


کمیته حقوق کودک کارگروه حقوق بشر این اتحادیه که به منظور ارائه خدمات حقوقی به کودکان بزه‌دیده، آسیب‌پذیر و در معرض خطر آغاز به کار کرده است، در فراخوان خود آورده است: این کمیته می‌کوشد ضمن ایجاد مرجعی برای متصل کردن کودکان نیازمند حمایت‌های حقوقی به وکلای داوطلب، به شناسایی و حل چالش‌های وکالت در پرونده‌های کودکان در ایران یاری رسانده و باعث ارتقای آگاهی حقوقی و سلامت اجتماعی شود.
در این فراخوان آمده است: خدمات حقوقی، حضور در دعاوی قضایی، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی و پژوهش حول موضوعات و ارائه‌ نتایج در قالب نشست‌ها و مقالات از جمله ابزارهای کمیته حقوق کودک در این مسیر خواهد بود. به این ترتیب از وکلای داوطلب عضو کانون‌های وکلای دادگستری که به این حوزه علاقه‌مندند برای عضویت در این کمیته دعوت می‌شود.
علاقه‌مندان برای ارتباط با کمیته حقوق کودک اسکودا می‌توانند با شماره ۰۹۰۱۶۰۰۰۲۰۶ تماس حاصل کنند.

فراخوان همکاری در کمیته حقوق محیط زیست کارگروه حقوق بشـر اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسـکودا)

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران(اسکودا)، از وکلای علاقه مند به فعالیت در حوزه کنشگری محیط‌ زیست، دیده‌بانی و گزارش‌دهی و دادخواهی‌های محیط زیستی دعوت می‌شود از طریق ایمیل اسکودا به نشانی admin@scoda.org تقاضای همکاری خود را به همراه رشته تحصیلی، سوابق شغلی و تلفن تماس به کمیته حقوق محیط زیست کارگروه حقوق بشر اسکودا اعلام نمایند.

 

خدمات الکترونیک