نماینده گرگان : گزارش ها در خصوص آثار سوء قانون تسهیل نگران کننده است


رمضانعلی سنگدوینی نماینده گرگان در مجلس شورای اسلامی، در نشست بررسی آثار اجرایی قانون تسهیل در حوزه وکالت، گزارش ها در خصوص آثار سوء قانون تسهیل را نگران توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان، نشست تخصصی با موضوع “واکاوی آثار اجرایی قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در حوزه وکالت” به میزبانی کانون وکلای دادگستری گلستان و با حضور نمایندگان گرگان در مجلس شورای اسلامی، نایب رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) و روسا و اعضای هیأت مدیره کانون های وکلای گلستان، مازندران و سمنان و مقامات استانی، روز پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ در گرگان برگزار شد.

رمضانعلی سنگدوینی نماینده استان گلستان به عنوان یکی از مدعوین این نشست، در بیان دیدگاه های خود در خصوص قانون تسهیل، گفت: مجلس باید در مسیر اصلاح قانون تسهیل حرکت کند.

مهندس سنگدوینی بیان داشت: گزارش ها در خصوص آثار سوء قانون تسهیل نگران کننده است و این آثار در زمان تصویب قانون تسهیل به درستی برای نمایندگان تبیین شد.

وی خاطرنشان کرد: کسی که در درسی نمره منفی گرفته است نباید وارد حرفه وکالت شود و خودش و مردم را گرفتار کند و ورود افراد فاقد توان علمی، مخل حقوق مردم است.

سنگدوینی اشاره کرد: روند اصلاح قانون، دشوار و زمان بر است اما با این آثاری که بیان شد به نظر می رسد مجلس باید در مسیر اصلاح قانون حرکت کند.

وی اضافه کرد: آثار و اشکالات این مصوبه و اهمیت اصلاح آن باید برای مجلس تبیین شود و قوه قضاییه هم باید در این خصوص نقش آفرینی نماید.

خدمات الکترونیک