نخستین جلسه کارگروه رفاهی اسکودا برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه رفاهی اسکودا برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه رفاهی اسکودا برگزار شد


نخستین جلسه کارگروه رفاهی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران بعدازظهر شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور نمایندگان کارگروه رفاهی کانون‌های وکلای دادگستری کشور در محل این اتحادیه برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان به نقل از روابط عمومی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)، در ابتدای جلسه علی‌حامد توسلی دبیر کارگروه رفاهی اسکودا ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین درج لسه، به بیان اهداف تشکیل این کارگروه پرداخت.

در ادامه نیز نمایندگان کانون‌های حاضر در جلسه، گزارشی از عملکرد کانون متبوع خود در زمینه امور رفاهی ارائه کردند.

در این جلسه حاضرین بر این مسئله تأکید کردند که برای پیشبرد اهداف کارگروه و نیز توسعه امور رفاهی مربوط به وکلای سراسر کشور می‌بایست از تجربیات کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور به نحو مطلوب بهره برد.

لزوم عدم تغییر نمایندگان کمیسیون‌های رفاه کانون‌های وکلای دادگستری کشور، استفاده از امکانات رفاهی و سیاحتی سراسر کشور و بهره‌مندی از ظرفیت‌های صندوق حمایت وکلای دادگستری وفق قوانین و مقررات مربوطه از دیگر موارد مورد بحث در این جلسه بود.

همچنین مقرر شد که اعضای کارگروه در جهت ترسیم نقشه راه و تعیین اهداف و وظایف کارگروه رفاهی اسکودا، طی دو هفته آینده نسبت به تهیه و نگارش شیوه‌نامه کارگروه رفاهی اقدام کنند تا از این طریق بتوان به اجرای صحیح و مفید سیاست‌های کمیسیون‌های رفاهی کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور دست یافت.

شایان ذکر است همکار محترم آقای مجید تندکار، رئیس کمیسیون رفاه کانون وکلای دادگستری گیلان در این جلسه نیز حضور داشتند.

 

خدمات الکترونیک