آغاز توزیع کارت آزمون وکالت از ۲۲ تیر/برگزاری آزمون ۲۵ تیر

تصویر پیش فرض

تصویر پیش فرض


کارت ورود به جلسه آزمون وکالت از روز سه شنبه ۲۲ تیرماه در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود، این آزمون بعد از بارها تعویق به دلیل شیوع کرونا جمعه آینده ٢۵ تیر برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون ‌کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۹ صبح جمعه ۲۵ تیرماه جاری در ۸۴ شهرستان برگزار می شود.

بر این اساس، کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه ۲۲ تیرماه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org توزیع می شود.

متقاضیانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا موفق به دریافت مدرک تحصیلی و اسکن آن در زمان ثبت نام در درگاه اینترنتی سازمان سنجش نشده اند، ضرورت دارد در صورت قبولی در کانون انتخابی مدارک مورد نظر را به کانون مربوط ارایه دهند.

زمان آغاز خود اظهاری

متقاضیانی که علایم بیماری آنها از ۱۲ تیرماه به صورت قطعی تایید شده است از ۱۷ تیرماه تا ۱۸ تیرماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش سایر آزمون‌های استخدامی) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان، نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

به گزارش ایرنا، آزمون وکالت ۹۹ که قرار بود در آذرماه سال گذشته برگزار شود بارها به علت افزایش شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

آزمون وکالت سال ۹۹ تعداد ۸۱ هزار و ۵۰۸ داوطلب دارد.

ایرنا

خدمات الکترونیک