فرآیند صدور پروانه وکالت برای کارآموزان محترم وکالت ورودی آزمون سال ۱۳۹۸

_

کارآموزان محترم وکالت ورودی سال ۱۳۹۸ که در تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۴۰۱ سوگند یادکرده و به درجه وکالت پایه یک نائل شده اند، برابر شرایط ذیل اقدام به تکمیل فرم ها نمایند.

۱-پس از مطالعه دقیق شرایط اقدام به فشردن دکمه تکمیل مدارک نمایید.

۲-دریافت تاییدیه کدپستی منزل الزامی بوده و می توانید تاییدیه کد پستی را از نشانی ذیل دریافت نمایید؛ پس از دریافت تاییدیه کدپستی، تصویر آن را در بخش مربوط در فرم آپلود نمایید.

۳-بیمه شدگان صندوق حمایت وکلا، مکلف هستند ، نسبت به تسویه مبلغ حق بیمه خود تا پایان خرداد ۱۴۰۱ از طریق لینک ذیل اقدام نموده و  پس از پرداخت، تصویر مفاصا حساب صندوق را در بخش مربوطه در فرم آپلود نمایند.

۴-پس از تکمیل فرم و فشردن دکمه ارسال و پرداخت حق عضویت، وارد صفحه درگاه بانک شده و با وارد کردن اطلاعات حساب و با داشتن رمز پویا می توانید نسبت به پرداخت حق عضویت اقدام نمایید.

۵-در صفحه پرداخت بانک به هیچ عنوان از دکمه back مرورگر خود استفاده نکرده و همچنین به فیلتر شکن متصل نباشید.

۶-پس از پرداخت موفقیت آمیز، به صورت خودکار به سایت بازگشته و در صفحه نمایش داده شده یک کد رهگیری (به رنگ قرمز) به شما اختصاص داده می شود.

۷-کد رهگیری را یادداشت و به همراه کارت شناسایی کارآموزی و پروانه وکالت کارآموزی به کانون وکلای دادگستری گیلان، طبقه اول، باجه دوم، مسئول انفورماتیک مراجعه نمایید.

۸-در صورتی که کد رهگیری برای شما ، نمایش داده نشد، عملیات پرداخت به درستی انجام نشده و مجددا اقدام به تکمیل فرم نمایید. بدیهی است در این شرایط، مجددا پس از تکمیل فرم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

۹-تعرفه قابل پرداخت برای تمدید یکساله در درگاه آنلاین بانکی، ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن کانون وکلای دادگستری گیلان ۰۱۳۳۲۸۵۸۶۱۶ داخلی ۱۰۲ تماس حاصل فرمایید.

نظرسنجی دریافت پروانه وکالت کارآموزان ورودی ۱۳۹۸
خدمات الکترونیک