پیام های تبریک و تسلیت


همکار محترم سرکار خانم زهرا عمارلو درگذشت پدر مهربان و فداکارتان را تسلیت عرض نموده، از خداوند منان برای آن مرحوم، غفران و رحمت الهی و برای سایر بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمائیم.

 

 

(( روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان ))


همکار محترم جناب رضا میرشفیعی درگذشت مادر مهربان و فداکارتان را تسلیت عرض نموده، از خداوند منان برای آن مرحومه، غفران و رحمت الهی و برای سایر بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمائیم.

 

 

(( روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان ))


همکار محترم جناب عطاءالله سعادتمند درگذشت پدر مهربان و فداکارتان را تسلیت عرض نموده، از خداوند منان برای آن مرحوم، غفران و رحمت الهی و برای سایر بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمائیم.

 

 

(( روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان ))

همکار محترم جناب آقای علی اکبر عبدالله خواه درگذشت مادر مهربان و فداکارتان را تسلیت عرض نموده، از خداوند منان برای آن مرحومه، غفران و رحمت الهی و برای سایر بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمائیم.


(( روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان ))

کانون وکلای دادگستری گیلان در غم از دست دادن پیشکسوت گرانقدر و از مفاخر نهاد وکالت به سوگ نشست. کانون وکلای دادگستری گیلان رحلت جانگداز عضو اسبق هیأت مدیره و مسئول سالیان متمادی اداره معاضدت کانون، استاد گرانمایه علی اکبر عمرانی راد را خدمت جامعه حقوقی استان، به ویژه وکلای دادگستری تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای آنمرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماید.

 به اطلاع همكاران محترم ميرسد مراسم ترحیم وکیل علی اکبر عمرانی راد، روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۱۵ از ساعت ۱۸ الی ۱۹ عصر در قطعه ۱۴ آرامستان باغ رضوان بر سر مزار آن مرحوم، برگزار ميگردد .  حضور سبزتان تسلي بخش دلهاي بازماندگان خواهد بود .   

((روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان ))